.

.

Хула обрач, фитнес обрач за губење на тежината на возрасни, пондерирана вежба Хула обрач со 28 секции одвојливи јазли, плус големина паметен половината Хула обрач за

Хула обрач, фитнес обрач за губење на тежината на возрасни, пондерирана вежба Хула обрач со 28 секции одвојливи јазли, плус големина паметен

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Флексибилен и одвојлив дизајн : Овој пондериран Hoola Hoop е дизајниран со 28 секции што можат слободно да се одвојат и да се разделат Флексибилен и одвојлив дизајн го прават прилагодлив според големината на половината. Секој дел е 5 см, погоден за големина на половината во рок од 23-55 инчи. Скулптура и масажа : Внатрешноста на нашиот фитнес обрач е дизајниран со испрекинати глави за масажа со прстен за масажа што апсорбира шок од 360 степени, овозможувајќи ви да уживате во масажа додека вежбате. Премиум материјал : Нашите паметни пондерирани фитнес-обрачи се изработени од висококвалитетна тврда пластика АБС, која може ефикасно да ја спречи стареењето на опремата и да помогне во продолжување на неговиот живот. Оски на легури од 6 тркала, ротирајте рамномерно и флексибилно, неми, мазни и не заглавени. Лесен за употреба и прилагодлива : почетник може лесно да го користи откако ќе го прочита прирачникот во пакетот. Доаѓа со мек владетел и топка за гравитација од 320g, што може да се прилагоди тежината со прилагодување на должината на јажето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат