.

.

Ммлзел Јога постави лесна спортска облека за спортска облека облека облека, женска трага за високи половини за нозе, спортски градник

Ммлзел Јога постави лесна спортска облека за спортска облека облека облека, женска трага за високи половини за нозе, спортски градник

DEN 3283.20
Залиха
Достапно за нарачка

Функција : Анти-пилинг, анти-смалување, анти-брчки, дишење, компресија, еколошки, ензимско миење, брзо суво, ветерно Применливи сценарија : трчање, фитнес опрема, фитнес, спортски трендови, велосипедизам, екстремни предизвици, пешачење, кампување, танц. Висока половината, висока еластична ткаенина, компактен абдомен, добар скок, прилагодете се на разни типови на тело, обликувајте мала половината!. Абсорбирање на пот и дишење на суровини, користејќи посебен процес на производство, високо-ефикасна апсорпција и ниско вискозност, подобро и поудобно спортско искуство. Лифт на колкот, плетенка дизајн, поголема област за завиткување. Функција : Анти-пилинг, анти-смалување, анти-брчки, дишење, компресија, еколошки, ензимско миење, брзо суво, ветерно. Применливи сценарија : трчање, фитнес опрема, фитнес, спортски трендови, велосипедизам, екстремни предизвици, пешачење, кампување, танц. Висока половината, висока еластична ткаенина, компактен абдомен, добар скок, прилагодете се на разни типови на тело, обликувајте мала половината!. Абсорбирање на пот и дишење на суровини, користејќи посебен процес на производство, високо-ефикасна апсорпција и ниско вискозност, подобро и поудобно спортско искуство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат