.

.

Lutенски летни сандали со бури пета риба уста сандали отворени пети елегантни забавни сандали лак модни папучи чевли

Lutенски летни сандали со бури пета риба уста сандали отворени пети елегантни забавни сандали лак модни папучи чевли

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Стадо Направени во САД или увезени. ❀ ОДГОВОРНА Големина : Ние користиме азиски големини, кои работат помали од нас. Изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со папучи, слободно контактирајте не. Полиуретанска обвивка. Затворање на чипка. 【Карактеристики】 Класичните сандали со бурни потпетици ја поддржуваат вашата стабилност на секој чекор од патот и додаваат соодветна висина, подобрувајќи ја вашата елеганција. Роман со двојно поклонет сјај кристален дизајн на кристал, кој е трендовски за лето и привлечно. 【Дизајн】 Дизајнот на сандали со чипка помага да го поправите глуждот, совршено завиткајте ги нозете, да ја покажете вашата фигура и да ве натера да изгледате попривлечно и секси. Ергономскиот и нежен дизајн им нуди полесно да се шетаат овие бујни потпетици. 【Lighyweight and LITRED】 : Ние ја сакаме високата потпетица за да ни даде совршено засилување во висината и да помогнеме да ја исправиме вашата прекрасна линија и да ги издолжите нозете што ви добиваат фасцинантен изглед. Мека влошка го прави одење поудобно, дури и ако одите на шопинг долго време. 【Совршено за различна пригода】 Погоден е за прилики како матурска, венчавка, забава и враќање на враќањето. Со сандалите, можете да ставите совршена завршница на која било облека за забава, работа, датум, свадба, коктел, ноќен клуб, враќање дома, мориња, патување или други специјални прилики. Секоја прилика за забава, вечер, секој ден, работа, датум, свадба, шопинг, роденден и слично. Удобни сандали за жени плетенка сандали за жени платформата сандали жени влечки за жени затворени и отворени бели сандали жени црни сандали жени домашни влечки влечки за жени за жени во затворен простор за жени, клин -сандали за жени заспан жени, женски папучи плажа сандали за жени слатки влечки за жени заспани жени жени Папучи слатки сандали за жени Сандали на плажа Симпатични влечки за жени бела платформа сандали затворени папучи слатки сандали за жени папучи за жени i. Направени во САД или увезени. ❀ ОДГОВОРНА Големина : Ние користиме азиски големини, кои работат помали од нас. Изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со папучи, слободно контактирајте не. Полиуретанска обвивка. Затворање на чипка. 【Карактеристики】 Класичните сандали со бурни потпетици ја поддржуваат вашата стабилност на секој чекор од патот и додаваат соодветна висина, подобрувајќи ја вашата елеганција. Роман со двојно поклонет сјај кристален дизајн на кристал, кој е трендовски за лето и привлечно. 【Дизајн】 Дизајнот на сандали со чипка помага да го поправите глуждот, совршено завиткајте ги нозете, да ја покажете вашата фигура и да ве натера да изгледате попривлечно и секси. Ергономскиот и нежен дизајн им нуди полесно да се шетаат овие бујни потпетици. 【Lighyweight and LITRED】 : Ние ја сакаме високата потпетица за да ни даде совршено засилување во висината и да помогнеме да ја исправиме вашата прекрасна линија и да ги издолжите нозете што ви добиваат фасцинантен изглед. Мека влошка го прави одење поудобно, дури и ако одите на шопинг долго време. 【Совршено за различна пригода】 Погоден е за прилики како матурска, венчавка, забава и враќање на враќањето. Со сандалите, можете да ставите совршена завршница на која било облека за забава, работа, датум, свадба, коктел, ноќен клуб, враќање дома, мориња, патување или други специјални прилики.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат