.

.

Женски faux кожни палта одвојлива јака елегантна тенок дебел плус големина топла мода надворешна облека долга лажна јакна

Женски faux кожни палта одвојлива јака елегантна тенок дебел плус големина топла мода надворешна облека долга лажна јакна

DEN 446.40
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Материјал : Изработено е од мека ПУ која е удобна и дише, доволно издржлива за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, истегнување, лесен и е во согласност со вашата кожа. Стил на дизајн : Womenените faux кожен палто одвојлив јака палто Елегантен тенок дебел плус големина топла мода надворешна облека долга лажна јакна Ве молиме имајте предвид дека има мали разлики во бојата и големината, бидејќи на некои неодоливи фактори удобен материјал, погоден за најразлични прилики, стилски и мода прават Вие попривлечен. Функција : Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција. Мека ткаенина со светлина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки одлични за секојдневно затворање или носење на врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Изработено е од материјали, издржливо за вашето секојдневно носење. Големина : Големината на пакетот е различна, можете да ја изберете соодветната големина на табелата со големина и нашата големина е азиска големина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат