.

.

6 компјутери водоотпорни капачиња за туширање, еластична пластична капа за капење за коса, капаче за коса, повторно користено капаче за капење со цвет, печатено за ж

6 компјутери водоотпорни капачиња за туширање, еластична пластична капа за капење за коса, капаче за коса, повторно користено капаче

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

Материјали со висок квалитет-Овие капаци за туширање за жени што можат да се користат за време на водоотпорност се изработени од висококвалитетен и издржлив ЕВА материјал, кој е водоотпорен, испоирен од прашина, отпорен на масло, нетоксичен, без мирис и не е лесно оштетен Мулти функционална употреба - Овие капачиња за туширање за жени можат да се користат за капење, миење на лицето, шминка, нега на коса, готвење и спа третмани, ефикасно заштита на косата од влажна или валкана. Висока еластична лента - капачето за коса за туш се одликува со дизајн на еластичен опсег, кој е лесен за носење и погоден за повеќето големини на главата, без да биде премногу тесен и да ве натера да се чувствувате непријатно. Лесно за носење - мала тежина, кога патувате, можете да го преклопите и да ја ставите во торба за патувања, можете да ја користите во секое време. После услугата - ако не сте задоволни со нашите водоотпорни капачиња за туширање или тоа е несоодветно, ве молиме контактирајте не преку е -пошта во секое време и можеме да го вратиме или замениме бесплатно. Материјали со висок квалитет-Овие капаци за туширање за жени што можат да се користат за време на водоотпорност се изработени од висококвалитетен и издржлив ЕВА материјал, кој е водоотпорен, испоирен од прашина, отпорен на масло, нетоксичен, без мирис и не е лесно оштетен. Мулти функционална употреба - Овие капачиња за туширање за жени можат да се користат за капење, миење на лицето, шминка, нега на коса, готвење и спа третмани, ефикасно заштита на косата од влажна или валкана.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат