.

.

Маст Флип Про Тетоважа Пенкало Машина Со Црна Тетоважа Мастила 50 парчиња Тетоважа Игли Касети

Маст Флип Про Тетоважа Пенкало Машина Со Црна Тетоважа Мастила 50 парчиња Тетоважа Игли Касети

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

ТЕТОВАЖА, ПМУ наменета само за професионална употреба МОТОРЕН НАПОЈ ОД МЕКОРЕ : Флип Про во торба Со мотор Мекоре-Ц2, Мотор Без Ултра Моќност овозможува исклучителна моќност и издржливост и се лизга низ најгустата кожа без да се заглави или влече, ја прави машината да има добра рамнотежа помеѓу линиите и засенчувањето и совршена за барајќи постава и пакување во боја. Јарболот Флип про пенкало машина може да работи безжичен/кабел, безжичната батерија има капацитет од 1.800 m Ah што може да работи 5-7 часа. Designedономски дизајниран за намалување на вибрациите и заморот .Прилагодлив удар во лет со удобен клик тетоважа на системот на јарболот, ПМУ наменета за професионална употреба Само Широко Апликации : Користејќи удобен систем за кликнување, уметниците можат да уживаат до 6 опции за должина на мозочен удар за широк спектар на процедури, вклучувајќи постава, пакување во боја, засенчување и многу повеќе. Овој удобен систем им овозможува на уметниците Да го држат Пенкалото Со Превртување на Тетоважата додека прават прилагодувања на должината на ударот, обезбедувајќи непречено и беспрекорно тетовирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат