.

.

lumintutu 50pcs бело 1,5 инчи помпоми пом пом топки нејасни пом пуфки за играчки за миленичиња мачки и уметност и занаети Декорација за деца DIY

lumintutu 50pcs бело 1,5 инчи помпоми пом пом топки нејасни пом пуфки за играчки за миленичиња мачки и уметност и занаети Декорација

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Количина : Производот содржи 50 парчиња 1,57-инчни помпоми Материјали со висок квалитет : Овие помпоми се изработени од висококвалитетно полиестерско влакно, погусто од полипропиленските помпоми, така што тежината е исто така потешка, мека на допир, фрлањето на wallидот или подот има поголема еластичност, може постојано да се мие и не лесно деформирани. Погодно како играчка за миленичиња, повеќе отпорни на абење и отпорни на солза. Мулти-намена : Овие топчиња пом пом можат да се користат за занаетчиска продукција, како што се снежни топки, венци, клучеви, ленти за коса, чевли, капи, облека, украси за торби, особено за Божиќна DIY и украси за да додадете среќна атмосфера. Забавни активности : Шарени топчиња со мафини можат да го задоволат интересот на децата и loveубовта кон DIY, да ја подобрат нивната способност да идентификуваат различни бои, да ја подобрат креативноста и имагинацијата и да ги подготват за проекти за DIY уметности и занаети дома, училница, дневна грижа, итн. Количина : Производ Содржи помпоми од 50 парчиња 1,57 инчи. Материјали со висок квалитет : Овие помпоми се изработени од висококвалитетно полиестерско влакно, погусто од полипропиленските помпоми, така што тежината е исто така потешка, мека на допир, фрлањето на wallидот или подот има поголема еластичност, може постојано да се мие и не лесно деформирани.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат