.

.

100 метри долги самостојно лепило овошје парафилм калемење лента дрва расадник расадник за калемење ленти растенија градинарски алатки нови нови

100 метри долги самостојно лепило овошје парафилм калемење лента дрва расадник расадник за калемење ленти растенија градинарски алатки

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Има сопственост на самолепливо, нема потреба да врзувате јазол, да ви помогне да заштедите многу време и напори Нема штета на калемениот дел од растението. Погоден за калемење на овошно дрво, цветно дрво и така натаму. Усвојување на висококвалитетен филм на ЈП, пријателски за животната средина, водоотпорен, флексибилен и истегнат. Може совршено да се користи за калемење на растенија, завиткување на гранката на едно растение на друго растение за да им овозможи да растат како едно. Одличен начин да се зголеми стапката на преживување на садници и во голема мерка да се намалат трошоците за работна сила, практични за употреба. Има сопственост на самолепливо, нема потреба да врзувате јазол, да ви помогне да заштедите многу време и напори. Нема штета на калемениот дел од растението. Погоден за калемење на овошно дрво, цветно дрво и така натаму. Усвојување на висококвалитетен филм на ЈП, пријателски за животната средина, водоотпорен, флексибилен и истегнат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат