.

.

Бокаја 5 Пар Од 18 Инчни Слајдови За Лизгачки Фиоки Со Целосно Продолжување На Странично Монтирање На Топчести Лежишта, Достапни Во 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 Должини

Бокаја 5 Пар Од 18 Инчни Слајдови За Лизгачки Фиоки Со Целосно Продолжување На Странично Монтирање На Топчести Лежишта, Достапни Во 10, 12, 14,

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Целосно продолжување топчести лежишта слајдови 100 ФУНТИ капацитет Работа зацврсти ладно валани челик со цинк обложена завршница ќе ви даде прецизна дебелина и мазна површина. 18 Во Должина, 1/2во дебелина, 1,65 во ширина на фиоки силди, 5 пар. Челични слајдови за акција со топчести лежишта кои обезбедуваат мазни и тивки перформанси. Исклучување на рачката за лесно отстранување На Фиоката Страничен монтиран, дизајн без раце, позитивно запирање. Пакетот вклучува : 5 пар слајдови за фиоки, 60 завртки за монтирање. Целосно продолжување топчести лежишта слајдови 100 ФУНТИ капацитет. Работа зацврсти ладно валани челик со цинк обложена завршница ќе ви даде прецизна дебелина и мазна површина. 18 Во Должина, 1/2во дебелина, 1,65 во ширина на фиоки силди, 5 пар. Челични слајдови за акција со топчести лежишта кои обезбедуваат мазни и тивки перформанси. Исклучување на рачката за лесно отстранување На Фиоката Страничен монтиран, дизајн без раце, позитивно запирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат