.

.

2 парчиња/пакет Мојсеј корпа за листови-басинет подлога за лимчиња за вграден лист вграден лист

2 парчиња/пакет Мојсеј корпа за листови-басинет подлога за лимчиња за вграден лист вграден лист

DEN 518.40
Залиха
Достапно за нарачка

Увезени Еластично се еластично за прекрасно вклопување, во исто време, правејќи ја брза и лесна задача за вас. 100% плетена полиестерска ткаенина.Сапер мека, лесна и дише, затегнување. Изработете пријатна површина за спиење за бебе. Се вклопува во подлогата на корпата Мојсеј или големината на бебето од басинет од приближно до 41 см x 82 см (16,5 "x 32"). Се прилагодува на правоаголник, овална, детска рамка за душек. 2 компјутери/пакувања, така што секогаш ќе имате уште еден подготвен, додека другиот се изми. Упатства за нега : Машинско миење Деликатниот циклус, суво суво ниско. Еластично се еластично за прекрасно вклопување, во исто време, правејќи ја брза и лесна задача за вас. 100% плетена полиестерска ткаенина.Сапер мека, лесна и дише, затегнување. Изработете пријатна површина за спиење за бебе. Се вклопува во подлогата на корпата Мојсеј или големината на бебето од басинет од приближно до 41 см x 82 см (16,5 "x 32").

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат