.

.

Бопио фрли ќебе со нејасно карирано ќебе за софа кауч или кревет, фрли големина од 330 gsm луксузно руно меко топло ќебе за сите сезони, црвено од 50 х 60 инчи

Бопио фрли ќебе со нејасно карирано ќебе за софа кауч или кревет, фрли големина од 330 gsm луксузно руно меко топло ќебе за

DEN 700.80
Залиха
Достапно за нарачка

330 GSM со висок квалитет на микрофибер материјал-изработен од 100% премиум микрофибер полиестер во 330 GSM, супер мека и пријатна од обете страни, како мавта со памук и многу меки облаци Ова топло ќебе е исто така одличен избор за мајките да ги користат како ќебиња за момчиња и девојчиња. Дизајн на 3Д шема-Уникатниот тродимензионален карирана шема и материјалот за руно од Шерпа ви нуди различни сетила на мекост што може да го подобри вашиот квалитет на спиење и да ве натера да се чувствувате екстремно удобно. Моделот ќе трае цело време без разлика колку пати ќе го измиете ќебето. Не само што е совршено украсен дома, туку не е исто така лесно да се носи и солза со текот на времето. Повеќекратни намени-ова фрлање ќебиња се лесни и не густи, но топли, совршени за употреба на целата сезона. Закачете го ова карирано ќебе на вашиот кауч, софа, стол или кревет за да додадете дизајн во просторија. Ова пријатно ќебе може да се користи и како замена на ватенка. Совршено за релаксирање дома, патување на отворено, гледање телевизија и читање. Упатство за миење-машината што може да се пее во нежен циклус, да се сува суво на тивок оган.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат