.

.

Навлака за перница за тело во Кадифена Шема За вафли, Капак За Перница За Бело Тело Со Патент 21 * 54 1 Парче, Погоден За Софа, Декорација На Спалната Соба, без јадро За П?

Навлака за перница за тело во Кадифена Шема За вафли, Капак За Перница За Бело Тело Со Патент 21 * 54 1 Парче, Погоден За Софа, Декорација

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Кадифе Големина и боја : екстра големи 21*54 инчи, едно парче, без јадро за перница, овој производ е рачно исечен, може да има грешка од 0,2-0,4 инчи, бела, може да има мали разлики на различни монитори. Материјал : краток кадифен вез и кадифен, земајќи ги предвид карактеристиките на дишењето, освежувањето, мекоста и удобноста. Машина за перење, без пилинг и брчки, долг животен век. Дизајн : навлака за перница за тело со патент, скриен дизајн, убава и издржлива и лесна за замена на јадрото на перницата; тродимензионална геометрија, шема на вафли, Нордиски стил, цврста боја погодна за софа и кревет, мека на допир, пријателска за бремени жени, може да се користи за половината и целата рака и нозе обезбедуваат совршена поддршка. Сцена : декоративни навлаки за перници Со Текстура може да се користат за единечни кревети, брачни кревети, софи, прозорци на заливот, украсуваат домашен простор и ги задоволуваат потребите на различни групи луѓе, погодни за долги навлаки за перници за бремени жени, погодни за навлаки за перници за поддршка на кревети за детски соби, навлаки за перници за поддршка на половината за софи во дневната соба. Нега : машинско перење на собна температура, сушење на ниска температура, не белење, не пеглање, се препорачува превртување на навлаката за перница и ставање во кеса за перење при перење, што може да ја одржува и продолжи текстурата на специјалниот вез и тродимензионален кадифе. Големина и боја : екстра големи 21*54 инчи, едно парче, без јадро за перница, овој производ е рачно исечен, може да има грешка од 0,2-0,4 инчи, бела, може да има мали разлики на различни монитори. Материјал : краток кадифен вез и кадифен, земајќи ги предвид карактеристиките на дишењето, освежувањето, мекоста и удобноста. Машина за перење, без пилинг и брчки, долг животен век. Дизајн : навлака за перница за тело со патент, скриен дизајн, убава и издржлива и лесна за замена на јадрото на перницата; тродимензионална геометрија, шема на вафли, Нордиски стил, цврста боја погодна за софа и кревет, мека на допир, пријателска за бремени жени, може да се користи за половината и целата рака и нозе обезбедуваат совршена поддршка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат