.

.

Никелодеон Дете Шепа Патрола Карактер Момчиња Бејзбол Капа Памук-Возраст 2-5 Сина

Никелодеон Дете Шепа Патрола Карактер Момчиња Бејзбол Капа Памук-Возраст 2-5 Сина

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. ШЕПА ПАТРОЛА КАПА : Децата ќе љубов спортски Плати Патрола повеќето сакана икона. Одликувајќи Се Со Сите Ликови Маршал, Урнатините и потера. СИМПАТИЧНА и СТИЛСКА : на класичниот дизајн му се дава допир на магија со смели бои и сложени детали за издвојување. Двобојните панели и мешавината на текстури создаваат привлечен контраст за секоја облека. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Лесно прилагодете го за да одговара на главата на вашето малечко. Велкро затворањето во задниот дел ви овозможува лесно да го вклопите преку мали глави и додека растат вашите деца можете повторно да ја прилагодите шапката за да се вклопи како ракавица приближни димензии : обем од 51 см. Гребенот е 2,60" (Л) х 6,5 "(В). ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : рачно миење ладно со слични бои. Белило без хлор. Легнете рамно за да се исуши. Не пеглајте ќе стане ново како да беше денот што го купивте. АВТЕНТИЧНА КАПА : Направете патувања во тематски паркови позаборавни со оваа квалитетна изработена капа. Ова е официјално лиценциран производ На Никелодеон и изработен од долготрајна и издржлива 100% памучна ткаенина. Дали некогаш сакате вашето дете да изгледа прекрасно? Дајте му на вашето дете претседателски третман додека го добивате вашето дете Никелодеон шепа патрола бејзбол капа. Додека вашето дете ја носи оваа капа за излегување, се обложувам дека вашето дете ќе изгледа тренди и класично. Вашето дете ќе се издвои од толпата. Не го сакаш тоа? Изборот е ваш!Не постои подобар начин да ја покажете својата љубов и грижа за вашето дете отколку да и ја подарите оваа прекрасна трендовска бејзбол капа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат