.

.

Порока 4 Спакувајте Мали деца и Маици Со Кратки Ракави За Момчиња Памучни Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Цврсти Џебни Маици

Порока 4 Спакувајте Мали деца и Маици Со Кратки Ракави За Момчиња Памучни Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Цврсти

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

95% Памук, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Доволно количество : вкупно 4 парчиња маички за момчиња со кратки ракави, со џебови со цврста боја дизајнирани и богати бои, за да обезбедат доволен избор за секојдневно носење на вашите деца. Модерен Дизајн : нашето мало момче маичка за вратот на екипажот ова лето доаѓа со трендовски џебни дизајни кои се едноставни, но стилски; вклучивме и специјална лента за чанти на задното деколте, обезбедувајќи дополнителна удобност и избегнувајќи какво било триење на ткаенината за похуман дизајн. Удобна Ткаенина : изработена со 95% памук и 5% спандекс, нашите момчиња цврсти џебни маички со кратки ракави се неверојатно меки и удобни за носење; со нивната супериорна способност за апсорпција на пот, вашето мало момче ќе може да остане ладно и суво дури и во жешките летни денови. Повеќе големини : погледнете ја нашата табела со големини пред да купите за да ја обезбедите вистинската големина за вашето мало момче; нашите Маици со кратки ракави се погодни за повеќето момчиња на возраст од 2 до 5 години, што го олеснува наоѓањето на убавото вклопување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат