.

.

Џоберти Прилагодлив Сатен За Деца/Момчиња И Пејсли Камербунд Поставени Со Свечена Машна И Џебен Плоштад

Џоберти Прилагодлив Сатен За Деца/Момчиња И Пејсли Камербунд Поставени Со Свечена Машна И Џебен Плоштад

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер Миење Раце Само. Пејсли Ткаат Завршен Дизајн Материјал. Една Големина Најмногу Одговара. Прилагодлив Еластичен Појас од 23" до 38", Ширина На Камербунд 4 инчи. 4 Класични Набори, Прилагодлива Машна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат