.

.

Шепа Патрола Момчиња ' Долги Ракави Графички Маица

Шепа Патрола Момчиња ' Долги Ракави Графички Маица

DEN 148.80
Залиха
Достапно за нарачка

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Официјално лиценцирана графичка Маичка. Таг-слободен и мек памук мешавина материјал за дополнителна удобност. Лесен и класичен одговара. Карактеристики популарни ликови Од Никелодеон вашето дете ќе обожава.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат