.

.

Авеено Бар Сува Големина 3.5 Унца Авеено Навлажнувачки Бар За Сува Кожа

Авеено Бар Сува Големина 3.5 Унца Авеено Навлажнувачки Бар За Сува Кожа

DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од . Ова е ограничен временски попуст. Попустот не се однесува на дигиталната содржина. Попуст добар додека залихите траат или додека не се повлечат . Трошоците за испорака и даноците може да важат за претходно намалени цени. го задржува правото да го измени или откаже попустот во секое време. Ако некој од производите или содржините поврзани со овој попуст се вратат, вашето враќање ќе биде еднакво на износот што сте го платиле за производот или содржината, предмет на применливи политики за враќање на средствата.5-унца Авеено Нежно Чистење Навлажнувачки Бар со негување овес нежно ја чисти вашата сува кожа и ја остава да се чувствува мека и мазна. Авеено лентата за чистење на лицето работи на апсорпција на нечистотија и масло, а потоа нежно ја исплакнува и смирува вашата кожа. Уникатната формула за чистење комбинира Прашок-фина Колоидна Овесна Каша, природите поседуваат нежно чистење и содржи протеини, витамини, vitamими, липиди и антиоксиданси со состојки за кондиционирање на кожата за смирување и навлажнување на сувата кожа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат