.

.

БИОМИРАКЛЕ ДОПОЛНИТЕЛНА ЈАЧИНА На НОСОТ ИЗЛУПЕТЕ Ја Маската

БИОМИРАКЛЕ ДОПОЛНИТЕЛНА ЈАЧИНА На НОСОТ ИЗЛУПЕТЕ Ја Маската

DEN 1424.00
Залиха
Достапно за нарачка

Содржи Активен Јаглен за ексфолијација на порите Ги отстранува црните точки, белите точки и вишокот масла. Ефикасно ја чисти пората, ја контролира рамнотежата. И дава на кожата енергичен сјај одвнатре кон надвор. Без Парабен, ГМО И Бензофенон, Без Животински тест. Маската за Лупење На Носот Од Црн Јаглен Од Биомиракула Е маска за прочистување на порите со активиран црн јаглен за видливо појасен, помазен, појасен тен. За нормална, мрсна, комбинирана, сува или чувствителна кожа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат