.

.

Белење Крем Белење Лице Тело Осветлување Крем Пазувите Крем Пазувите Делови Белење Бело10 Парчиња Тело Нозе O5L9美白霜漂白面部身体美白霜腋下霜腋下膝盖部位美白美白10PCS UCO5L9

Белење Крем Белење Лице Тело Осветлување Крем Пазувите Крем Пазувите Делови Белење Бело10 Парчиња Тело Нозе O5L9美白霜漂白面部身体美白霜腋下霜腋下膝盖部位美白美白10PCS

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Белење Крем Белење Лице Тело Осветлување Крем Пазувите Крем Пазувите Делови Белење10 Парчиња Тело Нозе O5 L9美白霜漂白面部身体美白霜腋下霜腋下膝盖部位美白美白10 PCS ERSO5 L9 Оваа козметика може да ја навлажнува и заштити кожата и косата. Може да ја врати еластичноста и сјајот на кожата или косата и да ја заштити кожата од УВ зраци. Ефект на убавина. Овој тип на шминка може да се користи за подобрување на кожата преку сјај за усни, подлога, маскара, ајлајнер, парфем итн. Разумната колокација може да го истакне шармот на белата и мазна кожа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат