.

.

Гфук Меланин Корекција На Серумот За Лице, 30мл Серум За Витамин Ц Од Јагула Вечност, Серум За Колаген Од Јагула Витамин Ц, Хијалуронска Киселина, Витамин Е, Серум За ?

Гфук Меланин Корекција На Серумот За Лице, 30мл Серум За Витамин Ц Од Јагула Вечност, Серум За Колаген Од Јагула Витамин Ц, Хијалуронска

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Меланин Корекција На Лицето Серум за лице со помага во зајакнување на производството на колаген и намалување на фини линии и брчки! Серум за Корекција на меланин - - - Овој Серум за Белење темелно цели на разни видови дамки, текстурата што брзо се апсорбира нема лепливо чувство и ја остава кожата убаво светла и проѕирен изглед. Подобра Кожа - - - направете ја погодената кожа да изгледа подобро. Ова може да ја намали дебелината и темнината на заболената кожа со пилинг на кожата и промовирање на прометот на клетките. Погоден За Секој Дел - - - Може Да се Користи Серум за Корекција На Меланин На Лицето, како Што се Вратот, Усните, Ареолата, Брадавицата, Пазувите/пазувите, Колената и Лактите. Лесен За Носење и Употреба - лесен е за носење и употреба, лесен е за носење и нема да ви предизвика премногу товар, можете да го користите во секое време и насекаде. Што го Прави Специјален Серумот За Корекција На Меланин? Помогнете во регулирањето на производството на меланин Намалете го изгледот на темните дамки Го Осветлува и изедначува тонот На кожата Го Стимулира прометот и промовира здрава кожа го Забрзува процесот на ексфолијација на кожата Брзо Се Апсорбира со не-мрсна, нелеплива завршница и нема да ги затне порите Ја Измазнува и затегнува кожата Погодна за Секој Метод на Употреба на типот на кожа 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат