.

.

ФУЛПМУТ Сакура Кадифен Перница, 18х18 Инчен Кадифен Перница Цвет Кат Перница Цвет Форма Перница Симпатична Седење Рампа Преголеми Фрли Перница за Спална Соба Тросед

ФУЛПМУТ Сакура Кадифен Перница, 18х18 Инчен Кадифен Перница Цвет Кат Перница Цвет Форма Перница Симпатична Седење Рампа Преголеми

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

●Мека Ткаенина ● Нашата перница Од Цвет Од Цреша е изработена од висококвалитетен мек краток кадифен, полнењето е мек ПП памук, ливчињата се полни и еластични, нема чуден мирис и е пријателски за детската кожа ●Симпатична Форма На Цреша Од Цреша, Користете свежа и прекрасна форма на цвет од цреша, со столбови, живописна слика, убава боја и симпатична форма ги тера луѓето да ја спуштат, може да додаде женско и слатко чувство во вашиот дом. ●Големина На производот ● големината На перницата од цреша е 45 х 45 х 10 см/18 х 18 х 4 инчи, тоа е добар избор како перница, може совршено да го украси вашиот кревет, софа и автомобил. Постои грешка од 1 до 3 см во рачно мерење, ве молиме разберете. ●Применлива Пригода}прекрасната боја и форма го прават тоа може да се користи како декорација на повеќето места во вашиот дом, многу е погоден за дневна соба, читална, спална соба и балкон за да го направи вашиот дом потопол и поубав. ●100% Задоволство●Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. ●Мека Ткаенина ● Нашата перница Од Цвет Од Цреша е изработена од висококвалитетен мек краток кадифен, полнењето е мек ПП памук, ливчињата се полни и еластични, нема чуден мирис и е пријателски за детската кожа. ●Симпатична Форма На Цреша Од Цреша, Користете свежа и прекрасна форма на цвет од цреша, со столбови, живописна слика, убава боја и симпатична форма ги тера луѓето да ја спуштат, може да додаде женско и слатко чувство во вашиот дом. ●Големина На производот ● големината На перницата од цреша е 45 х 45 х 10 см/18 х 18 х 4 инчи, тоа е добар избор како перница, може совршено да го украси вашиот кревет, софа и автомобил. Постои грешка од 1 до 3 см во рачно мерење, ве молиме разберете. ●Применлива Пригода}прекрасната боја и форма го прават тоа може да се користи како декорација на повеќето места во вашиот дом, многу е погоден за дневна соба, читална, спална соба и балкон за да го направи вашиот дом потопол и поубав.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат