.

.

Крем ЗА слабеење, 80гр Антицелулитен Крем, Крем За Стомачни Мускули За Борба Против Целулитот На Бутовите, Стомакот, Задникот, Рацете И Многу Повеќе

Крем ЗА слабеење, 80гр Антицелулитен Крем, Крем За Стомачни Мускули За Борба Против Целулитот На Бутовите, Стомакот, Задникот,

DEN 126.72
Залиха
Достапно за нарачка

ПРИРОДЕН ЧИСТ : Тенок антицелулитен крем, чисто природно тело без конзерванси, природен рецепт кој ви помага да изгубите тежина и го забрзува метаболизмот и процесот на слабеење, погоден за сите типови кожа ПРИРОДЕН ДЕТОКСИКАТИВЕН ЕФЕКТ : Ја Подобрува циркулацијата на крвта, го елиминира отокот на целулитот и тешкото чувство во нозете. Овој крем со моќни состојки поефикасно продира во кожата и се бори со прекумерните телесни масти кои помагаат да се елиминира целулитот на сите нивоа. СОВРШЕНА ФОРМА НА ТЕЛОТО : Костум за стомакот, половината, нозете, рацете и другите делови. Едноставно изберете и нанесете на вашата целна област и обликувајте ја со кремот. Гелот за масажа помага за затегнување и подмачкување на мускулите, промовирање на метаболизмот и зајакнување на мускулите. Започнете да го градите телото на плажата од вашите соништа со природен засилувач за обука. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Лесен за употреба, само изберете и нанесете во вашата целна област и масирајте додека не се апсорбира, кремот помага за затегнување и подмачкување на мускулите, промовирање на метаболизмот и зајакнување на мускулите. КРЕМ ЗА СЛАБЕЕЊЕ ТОПЛА ДОБРА СЕНЗАЦИЈА НА КОЖАТА : овој крем е многу абсорбента и нема да остави крем на кожата што може да ви ја уништи облеката. Тоа е супер убаво за кожата и ќе ја остави вашата кожа да се чувствува мека и удобна. Карактеристики : 1. Едноставно согорувајте дополнителни калории со зголемување на циркулацијата на крвта и температурата на телото користејќи гел за согорување маснотии за мажи и жени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат