.

.

Maxxglow De-Tan Лице Пакет Кожата Осветлување Глина Лице Маска За Блескав Кожата, Тен Отстранување, Контрола На Маслото, Акни &засилувач; Правичност, За Жени &засилувач; Ма?

Maxxglow De-Tan Лице Пакет Кожата Осветлување Глина Лице Маска За Блескав Кожата, Тен Отстранување, Контрола На Маслото, Акни

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Maxxglow De-Tan Пакет За Лице За Осветлување На Кожата Глинена Маска За Лице За Блескава Кожа, Отстранување на тен, Контрола На Маслото, Акни И Правичност, За Жени И Мажи - 50g Напредна природна формулација за отстранување на тен на кожата. Ви дава посветла, блескава кожа. Добијте мека и сјајна кожа со редовна употреба. Природно ги отстранува загадувачите на кожата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат