.

.

Студио Дизајнира Насловна Модерен Атлас Акцент Стол За Дневна Соба Спална Соба, Врзана Кожа, Карамел Браун, 72004

Студио Дизајнира Насловна Модерен Атлас Акцент Стол За Дневна Соба Спална Соба, Врзана Кожа, Карамел Браун, 72004

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вкупни Димензии : 2975" W x 32 "d x 33" H.5 " H (подот до седиштето). Модерен Стол : Издржлива И Привлечна Врзана Кожа, Елегантна Хромирана Рамка. Пластичните Стапала На Нозете Спречуваат Гребнатини на Подови. Додава допир на гламур во декорот на вашата дневна соба. Погоден за употреба како стол за акцент, фотелја, стол за дневна соба, стол за гости. Забелешка : за да обезбедите правилно склопување, следете ги сите чекори дадени во упатството За Инсталација (дадено во pdf подолу). Атлас Столот Од Студио Дизајнс Хоум е архитектонски извајан за да создаде солидна и впечатлива гостинска столица. Врзаната кожа е прилагодена за нагласување на едноставни линии. Обложените потпирачи за раце и привлечната хромирана рамка со екстра длабока површина за седење додаваат удобност за да можете да се опуштите со стил. Дизајн инспириран од средината на векот наменет за денешните модерни домови. Достапно во класична Црна (Ставка # 72005), Сива (Ставка # 72036) или Карамела (Ставка # 72004) завршница.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат