.

.

Лилбести Мало Дете Вреќа За Спиење Со Стапала, 1,5 ТОГ Вреќа За Спиење Памучна Долга Ракава Ќебе За Носење Бебиња За Сите Сезони,

Лилбести Мало Дете Вреќа За Спиење Со Стапала, 1,5 ТОГ Вреќа За Спиење Памучна Долга Ракава Ќебе За Носење Бебиња За Сите Сезони,

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Qultimate Meftness Qustrangess Freessome Е направена од 100% памук, супер мека и безбедна, нежна за деликатната кожа на вашето бебе и ќе стане помека со секое миењеПодобро препорачајте миење раце или миење машини со ниска температура. ●Погодна За Одење И Сл вреќата За спиење со посебен дизајн на нозете може да го направи бебето во фазата на учење на моторниот развој поудобно и пофлексибилно при одење. €Погоден за сите Сезони fl 1.5 TOG е погоден за температура 64-72w/18°C-22€. Вреќата за спиење може да се загрее во пролет ,umn, зима и во климатизирана просторија во лето со вреќа за спиење на нашето бебе. €2-Насочен Патент Zipperé Quest kandler со двојни патенти го олеснуваат загревањето на бебето додека може да менува пелена, а исто така има и заштитник за да спречи гребење на брадата на бебето. ①Простран Простор Quomy Space Quash обезбедува доволно простор за движење кога бебето спие,што го прави посоодветен за растот на вашето бебе и врвен избор за душевен мир на мајките. Qultimate Meftness Qustrangess Freessome Е направена од 100% памук, супер мека и безбедна, нежна за деликатната кожа на вашето бебе и ќе стане помека со секое миење.Подобро препорачајте миење раце или миење машини со ниска температура.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат