.

.

MCHIVER PENGUIN Снежен човек Божиќ бебешки ќебиња за девојчиња момчиња кои добиваат ќебиња девојки Демошно ќебе ќебиња за бебиња за бебиња унисекс за унисекс девојче нов?

MCHIVER PENGUIN Снежен човек Божиќ бебешки ќебиња за девојчиња момчиња кои добиваат ќебиња девојки Демошно ќебе ќебиња за бебиња за бебиња

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

【Мекиот материјал】 Нашата бебешка покривка на бебето е изработено од 40% памук (ткаенина од надвор) и 60% полиестер (внатрешна ткаенина), мека и удобна за нежната кожа на бебето, што ќе му обезбеди на вашето бебе уникатен мек и топол допир Погодно за употреба во текот на целата година. 【Совршено ќебе】 Нашето ќебе за креветчето прикажано со мека допир и топла текстура, нежно на кожата, не е одлично само за завиткување на вашите бебиња, утешувајќи ги во сладок сон, туку и убаво за покривање на нозете во канцеларија или патување надвор. 【Симпатична дизајн и совршена декорација】 Симпатично стајлинг бебе ќебе со одлични обрасци, кое ги комбинира и практичните форми и украсни. Очигледно е дека нашето новородено ќебе не е само добар помошник за спиење во животот, туку и привлечна декорација во собата. 【Погодна големина и повеќенаменска големина】 Големина на ќебе : 40 L*30 W инчи, погоден за 0-48 месеци бебиња. Може да се користи како ќебе за креветчиња, ќебе за шетачи, ќебето за тресење и ќебето за патување, исто така совршено за спиење, грицкање, употреба на седишта за автомобили, пикник и време на стомакот. 【Идеални информации за подароци и чистење】 живописни бои и слатки обрасци го прават ова ќебе за примање совршен подарок за бебиња за бебиња за бебиња! Ве молиме измијте пред употреба. Миење на рака или нежно миење машина во топла вода под 40. Не впивајте долго време или суво чисто. 【Мекиот материјал】 Нашата бебешка покривка на бебето е изработено од 40% памук (ткаенина од надвор) и 60% полиестер (внатрешна ткаенина), мека и удобна за нежната кожа на бебето, што ќе му обезбеди на вашето бебе уникатен мек и топол допир. Погодно за употреба во текот на целата година. 【Совршено ќебе】 Нашето ќебе за креветчето прикажано со мека допир и топла текстура, нежно на кожата, не е одлично само за завиткување на вашите бебиња, утешувајќи ги во сладок сон, туку и убаво за покривање на нозете во канцеларија или патување надвор. 【Симпатична дизајн и совршена декорација】 Симпатично стајлинг бебе ќебе со одлични обрасци, кое ги комбинира и практичните форми и украсни. Очигледно е дека нашето новородено ќебе не е само добар помошник за спиење во животот, туку и привлечна декорација во собата. 【Погодна големина и повеќенаменска големина】 Големина на ќебе : 40 L*30 W инчи, погоден за 0-48 месеци бебиња. Може да се користи како ќебе за креветчиња, ќебе за шетачи, ќебето за тресење и ќебето за патување, исто така совршено за спиење, грицкање, употреба на седишта за автомобили, пикник и време на стомакот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат