.

.

Дорман 603-335 Преден Резервоар За Течноста За Ладење На Моторот Компатибилен Со Избрани Модели На Форд/Меркур

Дорман 603-335 Преден Резервоар За Течноста За Ладење На Моторот Компатибилен Со Избрани Модели На Форд/Меркур

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Директна замена - овој резервоар за течноста за ладење на моторот одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел Идеално решение-дизајнирано за беспрекорна инсталација. Издржлива конструкција-произведена од квалитетни материјали за да издржи подмолна топлина и вибрации. Доверлив дизајн-поддржан од 100 години искуство во автомобилскиот резервен пазар. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата марка, модел и ниво на облога во алатката за гаража. Овој резервоар за течноста за ладење на моторот за замена е произведен од квалитетни материјали за да ги издржи напрегањата на топлината во подземјето и вибрациите на моторот. Тој е дизајниран и произведен за да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел. Овој дел е компатибилен со следниве возила. Пред да купите, внесете ја облогата на вашето возило во алатката за гаража за да ја потврдите опремата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат