.

.

Филтри за филтрирање на воздухот Baldwin, 19-1/2 x 5-1/4 in.

Филтри за филтрирање на воздухот Baldwin, 19-1/2 x 5-1/4 in.

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Одржување на автоматско и камиони Земја на производство : Соединетите држави. Производител : Филтри на Baldwin. Единица^Упатство за инструкции. Единица^Упатство за инструкции. Елемент на филтер за воздух, само елемент, должина 19-1/2 во. , Ширина 19-1/2 во. , Висина 5-1/4 во. , Вклучува (1) прикачен О.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат