.

.

оаутосји Цртан Филм Рак Автомобил Потпирач За Глава Перница Мека Кадифен Автомобил Вратот Перница За Возачот Симпатична Автомобил Главата Одмор Перница Удобно Вр

оаутосји Цртан Филм Рак Автомобил Потпирач За Глава Перница Мека Кадифен Автомобил Вратот Перница За Возачот Симпатична Автомобил

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Памук ●Материјал● : потпирачот за глава на автомобилот е изработен од висококвалитетна кадифен ткаенина, мека и удобна, пријателска за кожата и дише, со цврсто шиење, обложено со ПП памук, еластична, не е лесна за деформација и може да се користи долго време. ●Лесен За Инсталирање● : еластиката на задниот дел од држачот за вратот на автомобилот има прилагодлива тока, што го прави да одговара на повеќето седишта за автомобили, лесна за фиксирање и не е лесна за движење. Плишаната перница може да ја ублажи болката и заморот предизвикани од возењето и да обезбеди силна поддршка за цервикалниот ' рбет, главата и половината. Перниците може да се користат како подароци за семејството и пријателите. ●Декорација€ : потпирачот за глава на автомобилот е во форма на цртан филм лав и рак, што е убаво и едноставно, со извонредна изработка. Може да се користи како додаток за внатрешни работи на автомобил за да додаде убавина на автомобилот и да ви даде поинакво искуство во возењето. ●Опсег на примена : перниците за потпирачи за глава со Лак може да се користат во повеќето седишта за автомобили како што се автомобили, камиони, Теренци, теренски возила итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат