.

.

ЗОНА НА СПИЕЊЕ Реверзибилно Ладење Пондерирано Ќебе 20 фунти Кралица 60х80 инчи Ќебе За Олеснување На Притисокот За Возрасни Со Премиум Стаклени Монистра

ЗОНА НА СПИЕЊЕ Реверзибилно Ладење Пондерирано Ќебе 20 фунти Кралица 60х80 инчи Ќебе За Олеснување На Притисокот За Возрасни Со Премиум Стаклени

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

??????? ???? ????? - Нашето пондерирано ќебе може да им помогне на децата и возрасните на кои им е потребен длабок и здрав сон со симулирање на чувството на прегратка Секогаш цврсто се вклопува во телото за да ве спречи да го изгубите капакот ноќе. ??????? ???????? - Капакот на двете страни се 100% бамбусови вискозни влакна и 100% памук, следејќи го силиконизираниот слој за полнење микрофибер и највнатрешниот премиум стаклен слој од монистра. 7-слојното шиење со мали прегради збунето шиење може да заклучи монистра во внатрешноста на ќебето без истекување и рамномерно и нежно да ја распредели тежината на вашето тело. ??????-????? ?????? - А-страната е 100% бамбусово влакно, А б-страната е 100% памук. Бамбусовата страна е ладна и мазна, прави да се чувствувате како да спиете опкружени со вода. Ја регулира температурата на вашето тело, совршена за употреба во лето или области со топла клима. Памучната страна е мека и дише, погодна за целата сезона. ??? ?? ?????? - Изберете пондерирано ќебе што зафаќа околу 7-12% од вашата телесна тежина. Кралица големина 60х80 инчи, 20лб за 180-220 фунти. Пондерирани ќебиња за скут за софа, медитација, јога, дури и канцеларија или лежење дома. Машинско перење во ладна вода со нежна брзина, суво чисто и суво на воздух висат суво или рамно суво. ???????????? ??????? - Имаме повеќе од 40 години искуство во дизајнирање и производство на висококвалитетна постелнина. Нашите производи Се Оеко-Текс Стандард 100 сертифицирани да бидат ослободени од штетни хемикалии. Уверени сме во нашата услуга за клиенти, какви било прашања, слободно контактирајте не за да добиете задоволително решение во рок од 24 часа. Тоа е прекрасна идеја за подарок за мажи и жени, студенти, Мајки и Татковци, Валентин, Денот на Мајката, Денот на Таткото. ??????? ???? ????? - Нашето пондерирано ќебе може да им помогне на децата и возрасните на кои им е потребен длабок и здрав сон со симулирање на чувството на прегратка. Секогаш цврсто се вклопува во телото за да ве спречи да го изгубите капакот ноќе. ??????? ???????? - Капакот на двете страни се 100% бамбусови вискозни влакна и 100% памук, следејќи го силиконизираниот слој за полнење микрофибер и највнатрешниот премиум стаклен слој од монистра. 7-слојното шиење со мали прегради збунето шиење може да заклучи монистра во внатрешноста на ќебето без истекување и рамномерно и нежно да ја распредели тежината на вашето тело. ??????-????? ?????? - А-страната е 100% бамбусово влакно, А б-страната е 100% памук.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат