.

.

Фрост Кинг 2АВС1025 СБ Марвин Прилагодлив Прозорец Екран, 10ин Висока х Одговара 15-25ин Широк, Природен

Фрост Кинг 2АВС1025 СБ Марвин Прилагодлив Прозорец Екран, 10ин Висока х Одговара 15-25ин Широк, Природен

DEN 404.00
Залиха
Достапно за нарачка

Светла мрежа екран жица Цинк обложени нокти. Оригиналните Екрани На В. Марвин се без проблеми-инсталирајте без алатки. Обложени челични шини со лесно лизгање за прилагодување на врвот на прстот. Лакирани дрвени краеви и обложени челични скрининг и алергенска бариера. Светла мрежа екран жица. Цинк обложени нокти. Оригиналните Екрани На В. Марвин се без проблеми-инсталирајте без алатки. Обложени челични шини со лесно лизгање за прилагодување на врвот на прстот. Лакирани дрвени краеви и обложени челични скрининг и алергенска бариера. Опис на производот ова се оригиналните, висококвалитетни екрани "В. Обложени челични шини со лесно лизгање за прилагодување на врвот на прстот, дрвени краеви и обложен алуминиумски скрининг. Лесно се шири за да одговара на вашиот прозорец и овозможува чист проток на воздух - ги чува инсектите надвор. Производителот Контакт Информации 1-800-526-5265.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат