.

.

EYЛКМ Лен Чипка Перница Рачно Ткаени Перница Геометриски Стил Перница Памук Перница Дома Декорација

EYЛКМ Лен Чипка Перница Рачно Ткаени Перница Геометриски Стил Перница Памук Перница Дома Декорација

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Памук Земја Како Што Е Означено. пријателски и не иритирачки, памучните влакна се меки. Хигроскопноста, заштитата на животната средина, пријателска за кожата и удобна, нема да ги натера луѓето да чувствуваат дека ткаенината е тврда. Ткаенината е памук, така што нема иритација на контактот со кожата. Сеопфатна ткаенина, пријателска за кожата и дише,. Без избледување, без отстранување на влакна, меки, апсорбираат пот, дишат и пријателски за кожата. Име : пешкир за Перници : 20*20*6сматеријал : Памук + Ленуси : перници за софа, перници, перници, список за подароци за роденден : пешкир за перници*1 парчиња (не вклучувајќи ставки) пријателски и не иритирачки, памучното влакно е меко.Хигроскопноста, заштитата на животната средина, пријателска за кожата и удобна, нема да ги натера луѓето да чувствуваат дека ткаенината е тврда.Ткаенината е памук, така што нема иритација на контактот со кожата.Сеопфатна ткаенина, пријателска за кожата и дише,Без избледување, без отстранување на влакна, мека, апсорбирачка пот, дише и пријателска за кожата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат