.

.

Штафелајф 42ин х 84ин Лизгачка Врата Од Штала Со Вклучен Комплет За Хардверска Патека Од Врата ОД 8 СТАПКИ,Цврста Дрвена Плоча Од ЛВЛ Покриена со Водоотпорна &засилув?

Штафелајф 42ин х 84ин Лизгачка Врата Од Штала Со Вклучен Комплет За Хардверска Патека Од Врата ОД 8 СТАПКИ,Цврста Дрвена Плоча Од

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

●Зачувај Простор И Повеќе Применливи● Лизгачката врата се движи паралелно помеѓу отворот и ѕидот, зафаќајќи помалку простор отколку вратите што се вртат и вратите што се преклопуваат и полесно се инсталираатМоже да биде широко и добро користен на секој простор. ●Материјал Од МДФ} Финото цврсто дрво нема да пукне,порамна и поубава површина,добра отпорност на свиткување и корозија,звучна изолација, издржлива со години. ●Водоотпорна И Отпорна На Гребење И Лесно Чистење Q висококвалитетна префинета пвц површина обезбедува заштита од вода и убава сјајна мазна површина, не само што може лесно да се исчисти, туку и да ја зајакне заштитата на површината на вратата, особено за семејствата со домашни миленици. Листа На пакети 42"(W)x84 "(H) врата, 8 FT лизгачка патека комплет, 12" Рачка, прирачник за инсталација. ①Лесна Инсталација И 24 Часа Стојат На Страна, вратата На Шталата е претходно дупчена и подготвена за склопување.Сите завртки се црвени за вас.Триножност обезбедете чекор-по-чекор прирачник за парсирање на графичка и текстуална инсталација, исто така можете да добиете софткопија и професионална поддршка од нашата онлајн услуга. ●Зачувај Простор И Повеќе Применливи● Лизгачката врата се движи паралелно помеѓу отворот и ѕидот, зафаќајќи помалку простор отколку вратите што се вртат и вратите што се преклопуваат и полесно се инсталираат.Може да биде широко и добро користен на секој простор. ●Материјал Од МДФ} Финото цврсто дрво нема да пукне,порамна и поубава површина,добра отпорност на свиткување и корозија,звучна изолација, издржлива со години.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат