.

.

Сојузнички Месинг О-40 8 Инчен Повлекување На Вратата, 8, Мат Црна

Сојузнички Месинг О-40 8 Инчен Повлекување На Вратата, 8, Мат Црна

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Елегантен додаток на декорот во вашата кујна или бања. Вклучен е целиот хардвер за монтирање. Достапно во различни завршетоци на животниот дизајнер. Производите се обезбедени со ограничен животен век. Лесна инсталација со вклучен хардвер за монтирање. Сојузничката месинг колекција на украсни копчиња и влечења на кабинетот ќе го комплиментира вашиот стил, од модерен и елегантен до традиционален и елегантен. Оваа широка разновидност на цврсти месинг копчиња и влечења ќе го подобри секој мебел за кујна или бања. Малите промени одат долг пат за да ја разубават секоја просторија. Координирајте ги овие копчиња и влечете со други сојузнички производи за да го комплиментирате вашиот дом.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат