.

.

Машки Слон Нос Г-стринг Ултра-мека Висока Истегнување Бикини Танга Гаќи

Машки Слон Нос Г-стринг Ултра-мека Висока Истегнување Бикини Танга Гаќи

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

80% Најлон, 20% Спандекс Машинско Перење. Ткаенина : машки слон нос најлон танга долна облека, која изработена од дише и лесен тенок најлон со спандекс, колку повеќе носите, толку повеќе изгледате. Карактеристики : долната облека добро се вклопува и нема да биде лабава и деформирана по долго време. Специјално дизајнираните проширени панталони се прикачени на коренот на бутот, а соодветниот степен на затегнатост нема да има чувство на лабавост и затегнатост. Дизајн : Позиционирање Во Форма На Буквата У, удобен џеб на мочниот меур, заштита со двојна преграда, циркулација на кислород и дишење, тродимензионално сечење, еколошка ткаенина, антистатичка. Детали : Ултра лесни, ултра пријатни, ултра меки, нежно се обвиткуваат околу вашите приватни делови, како нежниот допир на раката на љубовникот, прецизно разгалени. Прилика : Совршен За меден месец, романтична вечер, ноќ за долна облека или самозадоволство, изведба на сцена во бикини забава, совршен подарок за изненадување за дечко или сопруг. Дизајн на испакната торбичка, обезбедете голема вселенска поддршка, удобна без стискање, многу удобно искуство при носење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат