.

.

Под Оклоп Машки Специјалист Целосна Поштенски 2.0 Јакна

Под Оклоп Машки Специјалист Целосна Поштенски 2.0 Јакна

DEN 217.60
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Затворање на патент. Машинско Перење. Двослоен, џемпер-плетено руно, Од Полартек, со ултра мек ентериер за заробување на топлина. Ткаени преклопувања за дополнителна заштита и издржливост. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Обликуван полите. Двослоен, џемпер-плетено руно, Од Полартек, со ултра мек ентериер за заробување на топлина. Ткаени преклопувања за дополнителна заштита и издржливост. Безбедни, џебови за рака и гради со патент. Модерен, низок профил потсмеваат вратот. Обликуван полите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат