.

.

Хомојојо 6 парчиња Крст За Делови Кабинети Професионален Кабинет Скриен Скриен Мебел Замав Шарки Држач За Врата Шкаф Полица Фитинзи Дрвена Порта Размавта Гардероб

Хомојојо 6 парчиња Крст За Делови Кабинети Професионален Кабинет Скриен Скриен Мебел Замав Шарки Држач За Врата Шкаф Полица Фитинзи

DEN 194.24
Залиха
Достапно за нарачка

легура на цинк ШАРКИ ЗА РАЗМАВТА НА МАСАТА Практичен ДОДАТОК Convenient Удобен за фиксирање со дупка, вкрстена шарка за фитинг на тркалезниот агол на вратата, врата на кабинетот, лизгачка врата итн. НЕВИДЛИВИ ШАРКИ ЗА МЕБЕЛ во КАБИНЕТОТ Лесен за инсталирање, удобен и практичен, и долго време, тоа ќе биде вашиот добар избор за поврзување. ШАРКИ за ШКАФ раката со четири потпори има униформа и не е лесна за , што е многу практично. ШАРКА за ПРЕКЛОПУВАЊЕ НА ВРАТАТА внимателно изработената шарка може да обезбеди долгорочна употреба и нема лесно или деформирање. РАЗМАВТА ШАРКА ЗА КАПКА ПРЕД БИРОТО Изработени од материјал од легура на цинк, анти - ' рѓа и , можат да ви служат долго време. ШАРКИ ЗА РАЗМАВТА НА МАСАТА Практичен ДОДАТОК Convenient Удобен за фиксирање со дупка, вкрстена шарка за фитинг на тркалезниот агол на вратата, врата на кабинетот, лизгачка врата итн. НЕВИДЛИВИ ШАРКИ ЗА МЕБЕЛ во КАБИНЕТОТ Лесен за инсталирање, удобен и практичен, и долго време, тоа ќе биде вашиот добар избор за поврзување. ШАРКИ за ШКАФ раката со четири потпори има униформа и не е лесна за , што е многу практично. ШАРКА за ПРЕКЛОПУВАЊЕ НА ВРАТАТА внимателно изработената шарка може да обезбеди долгорочна употреба и нема лесно или деформирање. РАЗМАВТА ШАРКА ЗА КАПКА ПРЕД БИРОТО Изработени од материјал од легура на цинк, анти - ' рѓа и , можат да ви служат долго време. Пакетот Вклучува 6 х Шарки Карактеристики-Професионални и ефикасни, можат да ви обезбедат подобри работни перформанси, лесно да постигнете непречено движење и ефикасно да избегнете Шарки за Размавта на Масата за бучава. - Внимателно изработената шарка може да обезбеди долгорочна употреба и нема лесно или да ги деформира Невидливите Шарки За Мебел во Кабинетот. - Големина : Околу 4, 00Х3, 40Х1, 10см/1, 57Х1, 34Х0, 43 инчни Шарки За Мебел.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат