.

.

130 парчиња Закачалки За Слики, Комплет За Куки Со Врвна Фото Рамка За Дефаби, Тешка Слика На Слика Виси Со Клинци За Монтирање На Ѕид, Закачалки За Ѕидни Слики Држи 10-1

130 парчиња Закачалки За Слики, Комплет За Куки Со Врвна Фото Рамка За Дефаби, Тешка Слика На Слика Виси Со Клинци За Монтирање На Ѕид, Закачалки

DEN 101.60
Залиха
Достапно за нарачка

Совршени Комплети За Закачување Слики - 6 Типа Корисни За Закачување Слики130 ПАРЧИЊА закачалки за слики се широко применливи за повеќето предмети во домот или канцеларијата. Може да собере 10-100 килограми и лесно да закачи фотографии, украси, часовници, облека, прибор, мали корнизи, платно. Лесен за ракување, Идеален За Домашни Проекти и Украсни Предмети. Разновидност на Големини и Јаки Страни - Нашиот хардверски комплет за закачување слики вклучува закачалки за фотографии од 10 фунти, 20 фунти, 30 фунти, 50 фунти, 75 фунти и 100 фунти. За да ги задоволите вашите дневни потреби. Куката за рамка за фотографии е организирана во кутија за рециклирање, погодна за складирање во кутија за алати или кабинет. Повеќекратна Употреба-Закачете до 100 слики. Погоден е и за закачување мали слики или потешки слики, огледала, чанти и часовници на вашиот ѕид. Совршено Се Совпаѓаат Со Ноктите во Кутијата, Што Го Олеснува Закачувањето Слики со Различни Големини на Идот. Изненадувачки, можете внимателно да ја отстраните куката од ѕидот и повторно да ја користите. Намалете Го Оштетувањето На Ѕидот - по отстранувањето, сликата виси нокти остава само мала дупка, што е лесно да се поправи и да се примени на ѕидот, погоден за дрвени, суви ѕидови, гипс, бел измиен ѕид, ѕид од кочан, дрвени ѕидови и површини на гипс картон. ЗАБЕЛЕШКА : НИКОЈ НЕ СЕ ОДНЕСУВА НА БЕТОНСКИ ИЛИ КЕРАМИЧКИ ЅИДОВИ. Нашиот комплет за монтирање рамка е неопходен за сите домови и совршен подарок за новите сопственици на куќи. Ќе Ви се допадне Нашиот Комплет - се гордееме со испорака на квалитетен производ. Ако, во рок од 30 дена, не сте задоволни од која било причина, вратете го вашиот комплет без поставени прашања. Како професионален продавач, ние сме посветени на обезбедување добри производи и услуги за секој клиент. Секој производ што го продаваме има строга проверка на квалитетот. Ако сакате да ги купите нашите производи, ве молиме не двоумете се.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат