.

.

КК-Лос Пешачки Чевли За Мажи Ниски Врвни Работни Чевли На Отворено Дише &засилувач; Лесни Трекинг Чевли Големина 7,5 до 14

КК-Лос Пешачки Чевли За Мажи Ниски Врвни Работни Чевли На Отворено Дише &засилувач; Лесни Трекинг Чевли Големина 7,5 до 14

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Гумен ѓон Мембрана што дише држете ги стапалата суви / петиците за влечење олеснуваат лесно вклучување или исклучување / 1,98 фунти (големина 9). ?Куки за брзина отпорни на ' рѓосување за лесно прилагодување на чипка / Отстранливо подножје НА ЕВА со поддршка за лак за долготрајна удобност. ?Мека обложена јака и облога од КЛ-Технолошка ткаенина која содржи најмалку 50% рециклирана пластика. ?Среден ѓон ОД ПЕНА од ЕВА-мешавина од компресија ЗА амортизирање со висок поврат / гумен надворешен ѓон Против лизгање со повеќенасочни навртки за влечење. (1) 30-дневно судење, пробајте надвор! / (2) 50-дневна гаранција за цена, ако цената се намали, можете да добиете прилагодување на цената! / (3) 6-годишна услуга за враќање, ако вашите чевли се истрошат, ве молиме контактирајте не!. Мембрана што дише држете ги стапалата суви / петиците за влечење олеснуваат лесно вклучување или исклучување / 1,98 фунти (големина 9). ?Куки за брзина отпорни на ' рѓосување за лесно прилагодување на чипка / Отстранливо подножје НА ЕВА со поддршка за лак за долготрајна удобност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат