.

.

СМОНТЕР Тежок Кафез За Кучиња За Големо Куче Силна Метална Одгледувачница И Гајба За Миленичиња Со Три Врати, Четири Тркала, 38 Инчи,И Форма, Сребро … … …

СМОНТЕР Тежок Кафез За Кучиња За Големо Куче Силна Метална Одгледувачница И Гајба За Миленичиња Со Три Врати, Четири Тркала, 38 Инчи,И

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

●Дизајн Отпорен На бегство ● специјалниот Дизајн На шаблонот Y на тешката гајба за кучиња прави убава и отпорна на залак форма за ефикасно да спречи испакнување на устата на кучето Двојно заклучување со безбедносните токи за да се спречи бегството на кучињата. ①Тешки И Нетоксични Нашиот силен куче гајби се направени од добро заварени челик бар. Цврстата метална рамка спречува дури и најагресивните кучиња да избегаат. И нетоксичната завршена површина го штити здравјето на вашето домашно милениче додека ја лиже или џвака металната рамка. ●Лесен за Инсталирање, Чисто.Нашата тешка одгледувачница за кучиња се испраќа делумно собрана. Треба само да ги навртувате деловите за да ја инсталирате. Отстранлив (лизгачки) пластичен послужавник ви овозможува лесно бришење и чистење. ●Дизајн на врата и заклучување на тркалца, влезната врата е погодна за домашни миленици да влезат и излезат. Можете да закачите ротирачки тркалце од 360 степени на дното на кафезот за лесно да го превртите кафезот во друга положба или да ја оставите тркалцата настрана за дополнителна стабилност. ●Големина И Постпродажба Q 38 "L X 26" W X 32 " H, Темно сребро. Висината на кафезот за кучиња со тркала е 32 инчи, а внатрешната висина е 25,5 инчи.Погоден за повеќето средни и големи кучиња, совршен за внатрешна и надворешна употреба. Доколку имате проблем со квалитетот во рок од 3 години, ве молиме контактирајте не. Ние ќе обезбедиме најзадоволително решение!. ●Дизајн Отпорен На бегство ● специјалниот Дизајн На шаблонот Y на тешката гајба за кучиња прави убава и отпорна на залак форма за ефикасно да спречи испакнување на устата на кучето. Двојно заклучување со безбедносните токи за да се спречи бегството на кучињата. ①Тешки И Нетоксични Нашиот силен куче гајби се направени од добро заварени челик бар. Цврстата метална рамка спречува дури и најагресивните кучиња да избегаат. И нетоксичната завршена површина го штити здравјето на вашето домашно милениче додека ја лиже или џвака металната рамка. ●Лесен за Инсталирање, Чисто.Нашата тешка одгледувачница за кучиња се испраќа делумно собрана. Треба само да ги навртувате деловите за да ја инсталирате. Отстранлив (лизгачки) пластичен послужавник ви овозможува лесно бришење и чистење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат