.

.

ЈУЖИ 4 парчиња Тешки Тивки Вртливи Тркала За Тркала 1,5/2 Инчи Гумено Тркало Со Двоен Ред Со Сопирачка За Тркала За Мебел За Количка

ЈУЖИ 4 парчиња Тешки Тивки Вртливи Тркала За Тркала 1,5/2 Инчи Гумено Тркало Со Двоен Ред Со Сопирачка За Тркала За Мебел За Количка

DEN 1576.32
Залиха
Достапно за нарачка

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца. Тркалца / Тркалца Со Плочи4 Парчиња/поставете Тешки Тивки Вртливи Тркала Со Тркала 1,5/2 Инчи Гумено тркало Со Двоен ред Со Сопирачка За Мебел За Количка Кастерноте : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. Благодарам!Име на производот : Тркало Тркала Материјал : Метал, Гума, Топчести лежишта главна Боја : Сребрена, Кафеава 1,5 Инчен Капацитет(Единечен) : Макс.Големина на Плоча 45 Kg Top : 70 x 46mmmmounting Дупка Големина : 11.5 Mmmmounting Дупка Центар Растојание : 55 x 35mm(49x35mm) (L*W)Висина На Монтажа : 62mmwheel Големина : 38 x 17mm (Dia x W)2 инчен Капацитет (Еден) : Макс.Големина на Плоча 45 Kg Top : 70 x 46mmmmounting Големина На Дупка : 11.5 Mmmmounting Дупка Центар Растојание : 55 x 35mm(49x35mm) (L*W)Висина На Монтирање : 74mmwheel Големина : 50 x 17mm(Dia x W)Содржина На Пакетот : 4 x Тркала За Тркалање Одлично за тркалачки работни клупи или колички со алатки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат