.

.

ЃЕРДАН ЗА Кремирање На Срцето ДАЈФУН за Пепел со 12 Камења За Раѓање, Ѓердани Од Урна За Кремирање Пепел Накит За Пепел, ѓердан Од Пепел До Спомени Саканата Личност

ЃЕРДАН ЗА Кремирање На Срцето ДАЈФУН за Пепел со 12 Камења За Раѓање, Ѓердани Од Урна За Кремирање Пепел Накит За Пепел, ѓердан Од Пепел До Спомени

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Ѓердан За кремирање+ : значењето на ѓерданот за кремирање е дека можете да додадете неколку количини пепел//крзно/порака итн на саканата личност на приврзокот, тој / таа сепак ќе живее со вас засекогаш на други начини, а Тие Љубовни Спомени никогаш нема да исчезнат ●Водоотпорен и Никогаш Не ' Рѓа ● Тие се Рачно изработени и Исклучителни. Изработен од висококвалитетен НЕРЃОСУВАЧКИ челик ОД 316 ЛИТРИ, никогаш нема да 'рѓосува, кородира,' рѓа или дамка. ●Безбеден И Безбеден Q : на врвот на безбедниот навој има Водоотпорен Гумен Прстен за да се спречи водата да влезе во приврзокот за пепел. ®Идеален Подарок : овој накит за кремирање може да се носи или прикажува во вашиот дом во елегантна купола за прикажување или кутија за накит. Овој ѓердан за човечка пепел е прекрасен ѓердан за држач за пепел. Тоа е исто така подарок за спомен за Денот На Мајката/Денот На Таткото / Божиќ/Денот на Благодарноста. ●Услуга по Продажбата : 90 дена" НЕ ВЕШТАЧКО ОШТЕТУВАЊЕ " целосна наплата или бесплатна гаранција за замена. Ние сме посветени да ви ја обезбедиме најдобрата услуга по продажбата. Ако имате било какви прашања, не двоумете се да не контактирате што е можно поскоро. ●Ѓердан За кремирање+ : значењето на ѓерданот за кремирање е дека можете да додадете неколку количини пепел//крзно/порака итн на саканата личност на приврзокот, тој / таа сепак ќе живее со вас засекогаш на други начини, а Тие Љубовни Спомени никогаш нема да исчезнат. ●Водоотпорен и Никогаш Не ' Рѓа ● Тие се Рачно изработени и Исклучителни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат