.

.

Абаодам Ѕид Монтирање Облека Решетката Наутички Ѕид Куки Дрвени Куки Плажа Тема Капут Куки Медитерански Стил Закачалки За Виси Крпи Палта Торби Клучеви Капа Закач

Абаодам Ѕид Монтирање Облека Решетката Наутички Ѕид Куки Дрвени Куки Плажа Тема Капут Куки Медитерански Стил Закачалки За Виси Крпи Палта Торби

DEN 148.16
Залиха
Достапно за нарачка

НАУТИЧКИ ЅИДЕН УКРАС Совршен За капа, облека, клучеви, приврзоци и други работи што треба да се закачат на неа, нема да биде лесно или да падне МЕДИТЕРАНСКИ СТИЛ ДЕКОР Наутички - Тема Флип Флоп Сандала Влезот Ѕид Виси Кука Палто, Крајбрежните Бања Крпа Решетката Закачалки. ПЛАЖА КУЌА ЅИД ДЕКОР Плажа Тематските Флип Флоп Сандала Декоративни Ѕид Монтирани Палто Куки Пешкир Решетката. КРАЈБРЕЖНИТЕ УКРАСИ Се Вклопуваат со друг стил на мебел од вашиот дом, убава кука за оние кои го ценат декорот во Медитерански стил. КРАЈБРЕЖНИ ДОМА ДЕКОР Наутички Тема Кука, Декоративни Плажа Влечки Ѕид Виси Капа Кука Дрвена Облека Кука Медитеранот Тема Облека Кука Ѕид Кука. Карактеристики-Боја : Избрана боја.- Материјал : дрво.- Големина : 24,00Х8, 00Х4, 50см/ 9, 43Х3, 14Х1, 77инч. Пакет Вклучувајќи 1 х дрвена кука.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат