.

.

Happyyami Домашен Декор Домашен Декор Украси За Домови Монах Штрајк Украс На Ѕвонче Статуа На Ѕвонче Украс Декор На Маса Декор За Дом Канцелариски Декор Канцелариски Д?

Happyyami Домашен Декор Домашен Декор Украси За Домови Монах Штрајк Украс На Ѕвонче Статуа На Ѕвонче Украс Декор На Маса Декор За Дом Канцелариски

DEN 974.40
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен од висококвалитетен материјал за издржлив и безбеден за употреба Може да се користи за прозорец, биро, библиотека и други места како декоративни орнаменти. Може да се постави директно на работната површина или масата за декорација. Може да се користи долго време за украсување на секое место што сакате да го декорирате. Статуа за љубителите на медитација или јога, може да се користи како украс, како и подарок за другите. Опис сакате да најдете нешто за домашен декор? Ако одговорот е да, тогаш дојдете да го видите овој производ што го подготвивме за вас. Изработен од висококвалитетен материјал од легура на цинк за издржлив за употреба. Креативен монах штрајк дизајн на ѕвонче, совршена декорација за вашиот дом, дневна соба или спална соба. Звукот е јасен и сладок.Карактеристики-Боја : Избрана Боја-Материјал : легура На цинк-Големина : Околу 13, 00Х7, 00Х7, 00см/5, 11х2, 75Х2, 75 инчи-Изработен од висококвалитетен материјал за издржлив и безбеден за употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат