.

.

Гогогокс Носилка За Теле Наклонет Одбор И Сквотот Клин Сет-Издржлив Дрвен Тренер За Рамнотежа И Тежок Челик Сквотот Стојат Со Ленти За Отпор И Торба За Носење - Совр

Гогогокс Носилка За Теле Наклонет Одбор И Сквотот Клин Сет-Издржлив Дрвен Тренер За Рамнотежа И Тежок Челик Сквотот Стојат Со Ленти За Отпор

DEN 1311.84
Залиха
Достапно за нарачка

РАЗНОВРСНА и ЕФИКАСНА : наклонетата табла Гогогокс за истегнување на теле е совршена за фитнес ентузијасти, професионални спортисти и оние кои се опоравуваат од повреда Помага во одржување на мускулите и тетивите во оптимална форма, ја минимизира болката и ја враќа флексибилноста. СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Изработен Со врвен квалитет, високо издржливи материјали, вклучувајќи иверица од еукалиптус, ламинат од трупци и меламин, оваа косина може да издржи тежина до 350 килограми додека е неверојатно лесна. ПРИЛАГОДЛИВИ АГЛИ : Изменете ги аглите на корисникот во 5 различни позиции : 15, 20, 25, 30 и 35 степени. Погоден за мажи и жени од сите возрасти и нивоа на фитнес. ГАЗИ ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : надградениот дизајн на Клинот за Сквотирање има површина против лизгање на врвот и гумена значка на основата, спречувајќи ризик од повреда и обезбедувајќи супериорен стисок на секаков вид површина. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : оваа опрема за истегнување на штандот за сквотирање е неверојатно разноврсна и доаѓа со 5 ленти за отпор плус вклучена удобна торба за носење, што ја прави идеална за домашна или теретана. Помага при повреди на ахиловата тетива, плантарен фасциитис, соеви на теле и други видови механички повреди. МАТЕРИЈАЛИ СО СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Оваа коси табла за сквотови е изработена со врвен квалитет, високо издржливи материјали, комбинација од иверица од еукалиптус, ламинат од трупци, меламинска завршница, неверојатно лесна и издржлива тежина до 350 килограми. МАТЕРИЈАЛИ СО СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Оваа коси табла за сквотови е изработена со врвен квалитет, високо издржливи материјали, комбинација од иверица од еукалиптус, ламинат од трупци, меламинска завршница, неверојатно лесна и издржлива тежина до 350 килограми. Подгответе се да ја однесете вашата фитнес игра на следното ниво со Гогогокс Носилка За Теле Наклонет Одбор и Сквотот Клин Во Собата! Овој врвен фитнес пакет е дизајниран да ви обезбеди издржлива, практична и економична опрема за обука на сила која е совршена за подобрување на вашите фитнес перформанси без да го загрози вашето здравје. Аранжманот За Носилки За Теле Гогогокс Е совршен додаток на вашата рутина за вежбање. Направен со тешки материјали и цврста конструкција, овој прилагодлив потпирач за нозе е дизајниран да обезбеди одлична поддршка за закрепнување на повредите и да спречи понатамошна непријатност во нозете, коленото и колкот. Целосно прилагодливите агли на положба ви овозможуваат да го прилагодите тренингот врз основа на вашите потреби и да го ослободите мускулниот стрес додека ја заштитувате ахиловата тетива.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат