.

.

5мм * 295фт Макраме Кабел Природно Памучно Јаже 8 Влакно Плетена Памучна Жица За Занаетчиска Нишка За Плетење За Ѕидни Виси И Сам Занаети

5мм * 295фт Макраме Кабел Природно Памучно Јаже 8 Влакно Плетена Памучна Жица За Занаетчиска Нишка За Плетење За Ѕидни Виси И Сам Занаети

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

❀_Спецификација на производот/Диа 5мм * 295фт (90м) со 8 нишки Уникатно дизајнираниот Кабел со плетенка од 8 Влакна обезбедува основа за повеќе стилизирање. ❀●Материјал●сто проценти природен памучен макраме кабел.Мека силна и издржлива. Кабелот за макраме со плетенка со мек допир е лесен за ракување. Достапни се различни бои. ❀ € 8 Влакно Плетенка Памучна Низа●нашето јаже макраме е извртено од 8 Нишки. Убаво се јазли и создава неверојатни реси и ресни, лесни за почетниците да ги соберат и напредните јазли за уживање. 【_Повеќенаменска ● Ова е повеќенаменска низа за занаети, може да се користи каде што сакате. Одлично е за закачување на ѕид од макраме, закачалки за растенија, фаќач на соништа, градинарство, пакување подароци, материјал за пакување, накит и занаети, играчки за миленичиња и многу повеќе. ❀+Висок Квалитетпроизводите И Услугите ● сакаме да бидете сто проценти задоволни од купувањето. Ако поради некоја причина овој производ не ги исполнува вашите очекувања, само испратете ни белешка и со задоволство ќе се грижиме за вас. ❀_Спецификација на производот/Диа 5мм * 295фт (90м) со 8 нишки. Уникатно дизајнираниот Кабел со плетенка од 8 Влакна обезбедува основа за повеќе стилизирање. ❀●Материјал●сто проценти природен памучен макраме кабел.Мека силна и издржлива. Кабелот за макраме со плетенка со мек допир е лесен за ракување. Достапни се различни бои. ❀ € 8 Влакно Плетенка Памучна Низа●нашето јаже макраме е извртено од 8 Нишки. Убаво се јазли и создава неверојатни реси и ресни, лесни за почетниците да ги соберат и напредните јазли за уживање. 【_Повеќенаменска ● Ова е повеќенаменска низа за занаети, може да се користи каде што сакате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат