.

.

Колакси Телефон Модел Бар Биро Декор Прозорец Дисплеј Прекрасен Модел Старомоден Кабел Телефон Дома Декор Ретро Стил Телефонска Статуа, Црна И Златна

Колакси Телефон Модел Бар Биро Декор Прозорец Дисплеј Прекрасен Модел Старомоден Кабел Телефон Дома Декор Ретро Стил Телефонска Статуа,

DEN 372.16
Залиха
Достапно за нарачка

Железен материјал, чист рачно изработен, анти - и отпорен на ' рѓа, лесен за чистење, нежна боја, додадете Совршен подарок за семејството, пријателите и колекционерите на модели. Ретро стил телефон модел декорација орнаменти, ковано железо материјал, рака заварени, многу исклучителна. Погоден, декорација на продавница, приказ на прозорец, фотографски реквизити итн. Исклучителната декорација резба елегантен заговор, стариот изглед го содржи класичниот вкус и го обликува прекрасниот телефонски модел што ги тера луѓето да се восхитуваат. Железен материјал, чист рачно изработен, анти - и отпорен на ' рѓа, лесен за чистење, нежна боја, додадете. Совршен подарок за семејството, пријателите и колекционерите на модели. Ретро стил телефон модел декорација орнаменти, ковано железо материјал, рака заварени, многу исклучителна. Погоден, декорација на продавница, приказ на прозорец, фотографски реквизити итн. Исклучителната декорација резба елегантен заговор, стариот изглед го содржи класичниот вкус и го обликува прекрасниот телефонски модел што ги тера луѓето да се восхитуваат. Опис : - Ретро стил телефон модел декорација орнаменти, ковано железо материјал, рака заварени, многу исклучителна. - Исклучителната декорација резба елегантен заговор, стариот изглед го содржи класичниот вкус и го обликува прекрасниот телефонски модел што ги тера луѓето да се восхитуваат.

Карактеристики на предлогот

- Material:
Iron
Size Chart:
Red:
26.5x14x24.5cm/10.43x5.51x9.65inch
Black:
26.5x14x24.5cm/10.43x5.51x9.65inch
Black and Gold:
23x14x25cm/9.06x5.51x9.84inch
:
27x15x23cm/10.63x5.91x9.06inch
Package Includes:
1 Piece Telephone Model:
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
3. Wish you a wonderful on-line shopping!:

Купувачи како што избираат