.

.

Акнхд Чевли За Трчање За Мажи Машки Чевли За Трчање Спортски Машки Не Кожни Обични Црни Спортски Чевли.

Акнхд Чевли За Трчање За Мажи Машки Чевли За Трчање Спортски Машки Не Кожни Обични Црни Спортски Чевли.

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Наполнетиот среден ѓон за Амортизирање користи пена обликувана со компресија за крајна реакција и издржливост *Гумениот ѓон против лизгање е дизајниран според моделот на гумата, со супер влечење и перформанси против лизгање. Водоотпорните чизми можат да ви помогнат да ги одржувате стапалата стабилни во влажни и лизгави услови. *Лесен за носење и совпаѓање - лесен е за носење и совпаѓање со длабока еластична горинг на страна и јамка на грбот. *Овие неверојатни топли чизми ќе ги одржат вашите стапала удобни во снег, снег, мраз и студено време!. Наполнетиот среден ѓон за Амортизирање користи пена обликувана со компресија за крајна реакција и издржливост. *Гумениот ѓон против лизгање е дизајниран според моделот на гумата, со супер влечење и перформанси против лизгање. Водоотпорните чизми можат да ви помогнат да ги одржувате стапалата стабилни во влажни и лизгави услови. *Лесен за носење и совпаѓање - лесен е за носење и совпаѓање со длабока еластична горинг на страна и јамка на грбот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат