.

.

Ултра Топчести Засилувачи На Ткаенина, 1 Брои

Ултра Топчести Засилувачи На Ткаенина, 1 Брои

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ја прави мекоста едноставна Дизајниран за употреба во традиционалните врвни машини за перење (НЕ-ТОЈ). Нема повеќе чекање за циклусот на плакнење. Нема повеќе чистење на вашиот диспензер. Со Топката, омекнувачот автоматски се ослободува за време на циклусот на плакнење. Се што треба да направите за да уживате во удобноста на Нашата Топка Е истурете го омекнувачот по ваш избор до вистинската линија за полнење во Капачето Од Шишето И истурете во топката, запечатете ја и испуштете ја на почетокот на миењето на врвот на вашите ткаенини. Чувствувајте се полесно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат