.

.

Нубудоз ЕМС Вратот Акупунти Лимфвити Масажер Уред, Лимфна Дренажа Машина, 12 Режими ЕМС Вратот Масажер ЗА Болка, Пренослив Вратот Лимфни Масажер За Жени Мажи Подаро?

Нубудоз ЕМС Вратот Акупунти Лимфвити Масажер Уред, Лимфна Дренажа Машина, 12 Режими ЕМС Вратот Масажер ЗА Болка, Пренослив Вратот

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Намалете го заморот и Ја Промовира Циркулацијата на Крвта акупункт на ВРАТОТ ЕМС лимфниот инструмент за масажа не само што може да го ублажи секојдневниот стрес, туку и да го подобри физичкото здравје Испраќа мали импулси низ вратот за да ги стимулира мускулите за подобрена циркулација на крвта спречување На Блокада На Лимфните Јазли. Повеќе Режими На Масажа И Интензитет 4 4 Режими Масажа На Вратот И Бесплатен Режим На Комбинација, 12 Нивоа На Интензитет За Избор. Корисниците можат да изберат соодветен режим според нивните personal потреби, давајќи ви чувство на вистинска масажа, промовирање на детоксикација на лимфниот систем и постигнување ефект на ублажување на заморот. За почетници, се препорачува да се започне со најнизок интензитет. Ргономски Дизајн емс масажер За вратот Користете висококвалитетни и податливи материјали за да направите Масажа на вратот Во Форма На Буквата У што одговара на кривината на вратот. Вкупно само 0,22 фунти (100 гр), нема да се лизне, така што нема товар на рамената. Интелигентни & Функција емс вратот акупунти лимфвит масажер уредот има вградени клучни функции, кои автоматски се исклучуваат во рок од 15 минути за да се обезбеди безбедност. Вградениот нов термостат постигнува три секунди греење, што дополнително ви дава подобро искуство за елиминирање на заморот. Освежувачката функција е погодна за секого. Целосно наполнете ја масажата на вратот пред првата употреба. Нормално е да добиете електричен шок кога го користите за прв пат. Пред употреба, избришете го вратот со влажна крпа. Сувата кожа може да влијае на ефикасноста на производот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат